Cover image of Kolo na kolo

Kolo na kolo

Podcast Kolo na Kolo! Komentátor formule 1 Tomáš Richtr se svými kolegy a hosty o všem důležitém, co se ve světě F1 právě děje. Speciálním pořadem je "InstaPokec" po skončení velké ceny F1

Podcast cover

InstaPokec z Rakouska: Čím Ferrari porazilo Red Bull & Bonus: Jak si FIA dělá zlou krev

Po vítězství Maxe Verstappena v sobotním Sprintu se mu předpovídalo suverénní vítězství také ve Velké ceně Rakouska. Mís... Read more

11 Jul 2022

50mins

InstaPokec ze Silverstonu: Jak vyhrál Carlos Sainz proti vůli Ferrari

Formule 1 o uplynulém víkendu závodila na britském Silverstonu, kde absolvovala v květnu 1950 svou premiéru. A byla to p... Read more

4 Jul 2022

42mins

InstaPokec z Kanady: Jak Red Bull porazil rychlejší Ferrari & BONUS o politickém napětí v zákulisí

Povídání o velmi intenzivním víkendu Velké ceny Kanady vozů F1. O tom, jak počasí pomohlo sestavit vzrušující startovní ... Read more

20 Jun 2022

53mins

InstaPokec z Baku: Jak nás Ferrari okradlo o závod. A sebe možná o titul

Ani čtvrté kvalifikační vítězství v řadě nedokázal Charles Leclerc přetavit ve vítězství závodní. Nebýt selhání motoru, ... Read more

13 Jun 2022

41mins

Most Popular Podcasts

Schumacher, Senna, Lauda, Fittipaldi... Neslavní nositelé slavných jmen

Co jste čekali od návratu Schumacherova jména do formule 1? Syn slavného Michaela, Mick, doslova bojuje o přežití. Jaké ... Read more

7 Jun 2022

1hr 21mins

InstaPokec z Monaka: Prohrálo si Ferrari závod, nebo si jej Red Bull vyhrál?

Turbulentní odpoledne v Monte Carlu mělo vše: odložený start z bizarních důvodů. Infarktová strategie volby pneumatik v ... Read more

30 May 2022

54mins

Příběh legendárních Čechů, kteří otřásli světem okruhového motorsportu: 1983 Vojtěch-Enge

Tohle je příběh vůbec největších českých hvězd okruhového motorsportu z dob jeho největší slávy. Je vyprávěn prostřednic... Read more

25 May 2022

1hr

InstaPokec ze Španělska: Pozitiva Ferrari a má Mercedes pořád šanci na titul?

Turbulentní průběh Velké ceny Španělska jen podtrhl nepředvídatelnost letošní sezony F1. Většina týmů nasadila technická... Read more

23 May 2022

48mins

Traťoví maršálové z Česka sloužili v Miami, byli téměř za celebrity

Traťoví maršálové, neboli „traťáci“. Dva z nich se dostali na Velkou cenu Miami vozů F1. Jejich životní cesta na Floridu... Read more

20 May 2022

49mins

InstaPokec z Miami: Šťastná prohra Ferrari pod nájezdem celebrit

Proč byl Red Bull i v Miami rychlejší formulí než Ferrari? Proč je se svou prohrou Ferrari vlastně "spokojeno"? Jak by v... Read more